Martella bezkofeinová 500g

  • 1 z 3

Zrnková káva bez kofeinu


  • Skladom
€18
Kategória: Zrnková
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.5 kg
 

Caffè Martella vždy podporovala výskum a inovácie. Súčasne pozorný k potrebám všetkých odhadov. To je dôvod, prečo sa rodí naša bezkofeinová káva (odstránenie kofeinu vodou). Tento proces je považovaný za najbezpečnejší spôsob odkofeinovania kávy: 100% bez použitia chémických látok  a rozpúšťadieľ.

V skutočnosti sa pri premývaní zmesi s použitím čistej a horúcej vody a špeciálnych filtrov s aktívnym uhlím spustí proces extrakcie. Výsledkom je jedinečná chuť špeciálnej zmesi. Následne použitá tradičná remeselná metóda praženia Caffè Martella: pomaly a na nízkom stupni.

Špeciálne praženie, ktoré dokonale vyhovuje tejto jemnej zmesi, ktorá má tmavú farbu, veľmi vyrovnanú, jemnú chuť a rozvíja čokoládovú arómu. Crema je príjemná a veľmi hustá ako ste zvyknutý pri Caffè Martella. Perfektná kombinácia pre tých, ktorí milujú espresso Caffè Martella, ale nie s kofeínom!

Bezkofeínová káva sa používa hlavne ako náhrada za klasickú kávu pre ľudí, ktorí trpia ochoreniami srdca a ciev, ľuďom s vysokým krovným tlakom ale aj tehotným ženám

Zmes 80% arabika a 20% robusta