Martella balík 2500g

Martella balík - Maximum class, Mirus class a BIO


  • Skladom
€65
Kategória: Zrnková
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 2.5 kg
 

Akciové balenie, ktoré obsahuje 3 balenia kávy

 

Mirus class: Má zreteľnú sladkosť, ktorá sa zvyšuje s každým dúškom a po dopití zostáva na konci jazyka.

Maximum class: Táto káva má vynikajúcu rovnováhu 90% kávových zŕn Arabika a 10% podielu kávových zŕn Robusta. Chuť je plná a vyvážená s veľmi jemnými ovocnými tónmi.

BIO: Táto zmes obsahuje vysoko-kvalitné organické kávy, výhradne zo špeciálnych ekologických fariem v Hondurase, Nikaragua a Tanzánia. 

Martella Caffé patrí medzi najlepšie talianské kávy. Je pripravovaná s vášnou a láskou. Generácie Martellovcou pracovali ako baristi a pražiari pre významné talianske kávove domy, aby si v roku 1925 založili vlastnú pražiareň Martella. Od prvej chvíle je hlavným ukazovateľom výslednej kávy kvalita použitého zrna a dokonalosť jeho praženia. Najkvalitnejšie kávy Arabica pochádzajú z Guatemaly, Kolumbie a Santa Dominga dopĺňajú ich najlepšie kávy Robusta z Južnej Brazílie a Strednej Ameriky.Praženie kávy je tradične pomalé na plyne, v malých dávkach. Nikdy sa nepraží viac ako 60kg na jednu várku kávy. Tento spôsob praženia je veľmi nákladný, ale výsledkom je potom oveľa kvalitnejšia káva s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifickou vôňou.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.