Biokáva Martella 1000g

Vysoko-kvalitná zmes farmárskej bio kávy z fariem v Hondurase, Tanzánii a Nikarague.

€34
Skladom

Táto zmes obsahuje vysoko-kvalitné organické kávy, výhradne zo špeciálnych ekologických fariem v Hondurase, Nikaragua a Tanzánia. 

Honduras Arabica SHG Bio a Fairtrade pochádza z Cocafcal a Cosagual fariem, v horách na západe krajini. Vďaka miernemu podnebiu a využívaním iba ručných prác s dodržiavaním pravidiel organického farmárčenia, kde farmári svoju úrodu chránia proti rastlinným škodcom a chorobám s prírodnými metódami bez použitia pesticídou a chemikálii. Konečný výsledok kávy je dobré telo, stredná kyslosť, sladkosť a chuť čokolády s náznakmi citrónu.

Nikaragua San Juan Rio Coco Bio je zbieraná z novembra do marca na malej plantáží v tieni v regióne Madriz. Riadená družstvá poľnohospodárov a ich rodín, pre tieto špecifické oblasti produkujúce kávu od stredných zŕn, sú prirodzene fermentované a starodávnou techníkou čistenia a vylupovania. S rešpektom k životnému prostrediu a k rodinám, ktoré tam pracujú.

Tanzánia KDCU pochádza zo severo-západnej Tanzánie. Je organický a fair traid káva, ktorá rastie v nadmorskej výške 1500-1800 m poprepletaná do banánovníkov. Je ručne zbieraná od júna do septembra.

Následný starostlivý výber a spôsob, prostredníctvom ktorého táto zmes je pražené, zaručujú najvyššiu kvalitu a dáva tejto jedinečnej a organické zmesi nezameniteľnú sladkú a jemnú chuť. Skutočná káva, ktorá prináša vo svojej šálke originálnu chuť kávových zŕn. Sú očistené a fermentované prirodzenou cestou. K tomu praženie kávy, ktoré je tradične pomalé na plyne, v malých dávkach a výsledná výnimočná zmes arabiky(80%) a robusty(20%)

CERTIFIKÁT ICEA - http://www.icea.info/en/chi-siamo

Certifikát kontrolovaného ekologického reťazca - kvality - udržateľnosi
Caffè Martella zaručuje a presadzuje po celom svete, kvalitu spracovania a udržateľnosť územia a ľudí.

Neexistuje jedna chuťovo najlepšia káva, pretože záleží na osobnej preferencii.Táto zmes však spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu Vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka. Naša certifikácia garantuje 100 % organické pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií

 

Kód Kód: 0165
Meno značky: Martella caffé
Kategória: Zrnková
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 1 kg
Späť do obchodu